Fejs dogonił lata 90-te

Ktokolwiek był lub jest zmuszony pracować na tym portalu, wie jak facebook jest ,delikatnie mówiąc, mocno ograniczony w swojej funkcjonalności. Po ostatnich niezapowiedzianych rewolucjach przy wklejaniu linków i zaciąganiu miniatur, przyszła kolejna zmiana. Tym razem w mojej ocenie – dobra zmiana ;]

Otóż na niektórych fanpage’ach pojawił się link do nowego widoku skrzynki odbiorczej, który znamy z tysięcy programów pocztowych,czy to online, czy też stanalone.

fejs01

 

W końcu nie trzeba przeklikiwać się przez durne linki. Teraz w jednym miejscu są powiadomienia dotyczące interakcji werbalnej użytkowników naszego fp (dla przypomnienia działało i nadal działa to przez link „powiadomienia”).

Drugą nowiną jest możliwość zarządzania swoim kontem na instagramie. Co przyznaję jest w końcu dobrym krokiem w faktycznej integracji usług fb i inst.

fejs03

Jednakże facebook to facebook. Na jednym fp macie możliwość przełączenia na nowy widok skrzynki odbiorczej, na innej nie… a jeszcze na innej taki obrazek ;]

fejs02

 

4 myśli na temat “Fejs dogonił lata 90-te”

  1. Łudzę się, że doszliśmy do punktu przegięcia krzywej zainteresowania tym serwisem. Ludzie jakby zorientowali się (wszystkie te afery z fakenews), że lepiej samemu coś poszukać niż patrzeć co serwuje FB. Może te niedociągnięcia jakoś pomogą zakopaniu pozostałego śmietnika. ;-)

    1. Chciałbym, żeby tak było. Ale patrząc na inne serwisy, które powinny dawno być pogrzebane, dalej funkcjonują i przy minimalistycznym nakładzie pracy i dużym narzekaniu użytkowników.

Możliwość komentowania jest wyłączona.