Reddit w końcu ma aplikację

Reddit: The Official App for iPhone and Android. Meow.

Spokojnie, nie ucieszycie się do końca. Reddit to ok. 240 milionów (tak, milionów) unikalnych użytkowników.  Zatem, żeby biedny sklepik google nie padł wprowadzono proste ograniczenie – aplikacja nie obsługuje Waszego sprzętu ;] Nie wiem jak wygląda sprawa na apple store. Sprawdziłem z miłośnikiem iOS (dzięki Karol :D – aplikacja też jeszcze nie jest dostępna w naszym regionie.

Ta sytuacja jest dowodem na to, że owszem mamy technologie, ale jeszcze niewystarczającą, by zapewnić wszystkim dostęp do wszystkiego w jednym czasie.

No nic, trzeba będzie poczekać. Ciekaw jestem jak to wygląda w akcji. Korzystanie z serwisu na komputerze to onanizm żyletkami (a co, też potrafię dziwne porównania robić) ;]

3 myśli na temat “Reddit w końcu ma aplikację”

  1. „owszem mamy technologie, ale jeszcze niewystarczającą, by zapewnić wszystkim dostęp do wszystkiego w jednym czasie” – niezupełnie. Wystarczyłoby dystrybuować to przy pomocy torrentów i nie ma żadnego problemu z ilością userów.

  2. To takie zagwozdki technologiczne. Przecież nie będą używać otwartego, rozproszonego protokołu w swoich scentralizowanych, zamkniętych sklepach. ;-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.