Znikają z ekranów
Na życzenie dwóch panów
Znane polskie seriale
Dotąd emitowane stale.
Jest więc nowa sugestia
I do Was do rozstrzygnięcia kwestia
Czy zamiast Szarika i jego kliki
Oraz Klosa jak rozmontowywał niemieckie szyki
Chcecie:
Dwóch pazernych i pis
Czy
Rodzeństwo, większe niż społeczeństwo

7 myśli na temat “”

 1. Zwróć uwagę na "rzetelność" przedstawionej w tych serialach historii, a potem atakuj rząd. To typowy przykład na komunistyczną, przekręconą historię.

 2. Niech w takim razie zaczną bojkotować filmy, zwłaszcza amerykańskie gdzie kapitaliści filmują po swojemu historię. Ciekawe jaki będzie odzew zgniłego zachodu na takie posunięcie.

  A poza tym zastanów się Dandys o czym piszesz. O rozrywce. I co? Niedługo będziemy palić Diunę Herberta, bo jest dużo od arabów zapożyczeń?

 3. Weź pod uwagę czasy, w których powstały te seriale i rodzaj przekłamań. To filmiki propagandowe, ale skoro Wam się podobają, to sobie kupcie albo ściągnijcie i oglądajcie do woli.

 4. Ty a co Ci przeszkadza tamta propaganda?
  Mnie wkurza obecna propaganda w najnormalniejszych serwisach informacyjnych. A po linii programowej daleko nie szukając masz teraz kolejny zafałszowaną rzeczywistość "Zróbmy sobie wnuka" albo krótki film o rodzeniu odkurzacza.

 5. Ja nie mówię o zafałszowanej RZECZYWISTOŚCI, tylko przekręconej HISTORII.
  Co mi przeszkadza komunistyczna propaganda? Pewnie, co mi przeszkadza komunizm, propagandowe hasełka, kult Wschodniej Braci, totalitaryzm? Przepraszam, ale z takim myśleniem to nie mamy o czym rozmawiać. Nie mogę się tylko nadziwić, skąd u młodych ludzi biorą się komunistyczne (i lewackie) poglądy. Może z bezpośredniej nieznajomości czasów komuny?

 6. ja nie jestem jakimś szczególnym zwolennikiem PiS ani tym bardziej satelickich partii ale jakoś nie przypominam sobie tego czy kiedy postkomuniści przejmowali władze u nas aby za granicą powstał tak negatywny obraz polskiej polityki a obecnie mamy zmasowany atak, który co by nie mówić jest bezpodstawny i wymierzony po to aby osłabić naszą pozycję międzynarodową, a przy odrobinie zrozumienia i głębnego zbadania naszej sytuacji w kraju takich komentarzy by nie było agdyby były to bardziej stonowane
  co do programów to ja telewizji publicznej nie oglądam i nie płacę abonamentu więc nie chcę się wypowiadać bo tak przeważnie jest, że ci co najmniej sa zaangażowani w dany problem mają najwięcej do powiedzenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.